Dansk spegel i empirestil

Dansk spegel i empirestil
Dansk spegel i empirestil
Dansk spegel i empirestil
Dansk spegel i empirestil

Klubbat för:

30 EUR

Schätzwert

150 EUR

Beschreibung

SPEGEL, empirestil, Danmark, 1900-tal, bland annat fanerad i olika träslag, höjd 91cm, bredd 35,5 cm

Zustandsbeschreibung

759887

2020-04-12