Klubbat för:
30 EUR
Schätzwert
150 EUR
Beschreibung
SPEGEL, empirestil, Danmark, 1900-tal, bland annat fanerad i olika träslag, höjd 91cm, bredd 35,5 cm
Zustandsbeschreibung
759887
2020-04-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner