LG Lundberg

LG Lundberg
LG Lundberg
LG Lundberg
LG Lundberg
LG Lundberg
LG Lundberg

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LG LUNDBERG (född 1938): Komposition, signerad och daterad LG Lundberg 1989, numrerad 2/44, färglitografi, 70x50 cm

759892

2020-04-08