Engelsk spegel sent 1700-tal

Engelsk spegel sent 1700-tal
Engelsk spegel sent 1700-tal
Engelsk spegel sent 1700-tal
Engelsk spegel sent 1700-tal

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

150 EUR

SPEGEL, England, sent 1700-tal, fanerad med mahogny, delvis bronserad, höjd 117 cm, bredd 44 cm.

Smärre slitage, renoverad och senare glas

759915

2020-04-12