Konstlitteratur
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KONSTLITTERATUR, 11 dlr., 1900-tals mitt/andra hälft, bland annat "Zorn", "Målarkonstens mästare", "Rembrandt Harmensz van Rijn", "Renoir", "Konsten", "Konsten ll", längd ca 24-35 cm
Slitage, omslag med skador
759917
2020-04-09