Konstlitteratur

Konstlitteratur
Konstlitteratur
Konstlitteratur
Konstlitteratur

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONSTLITTERATUR, 11 dlr., 1900-tals mitt/andra hälft, bland annat "Zorn", "Målarkonstens mästare", "Rembrandt Harmensz van Rijn", "Renoir", "Konsten", "Konsten ll", längd ca 24-35 cm

Slitage, omslag med skador

759917

2020-04-09