Skrivbord i gustaviansk stil
Klubbat för:
300 EUR
Utropspris
400 EUR
SKRIVBORD MED UPPSATS, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, mahognyfanér, skiva delvis klädd i skinn, lister och beslag i mässing. Längd 134 cm, bredd 75,5 cm, höjd 108,5 cm
Bruksslitage, fläckar och några mindre skador.
759932
2020-04-13