Skrivbord i gustaviansk stil

Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil
Skrivbord i gustaviansk stil

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

SKRIVBORD MED UPPSATS, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, mahognyfanér, skiva delvis klädd i skinn, lister och beslag i mässing. Längd 134 cm, bredd 75,5 cm, höjd 108,5 cm

Bruksslitage, fläckar och några mindre skador.

759932

2020-04-13