Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
150 EUR
TAKLAMPOR, 3 st, ERCO, 1900-talets slut, rökglaskupa med plastreflektor, höjd 26 cm, diameter 21 cm.
Lätt slitage, smuts
759937
2020-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här