Oljemålning Gittan Jönsson

Oljemålning Gittan Jönsson
Oljemålning Gittan Jönsson
Oljemålning Gittan Jönsson
Oljemålning Gittan Jönsson

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GITTAN JÖNSSON (född 1946): Stilleben, signerad Gittan Jönsson, daterad 91, olja på pannå, ca 78x59 cm

759964

2020-04-14