Tesil silver art deco

Tesil silver art deco
Tesil silver art deco
Tesil silver art deco
Tesil silver art deco
Tesil silver art deco
Tesil silver art deco
Tesil silver art deco
Tesil silver art deco
Tesil silver art deco
Tesil silver art deco
Tesil silver art deco
Tesil silver art deco

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL M COHR, tesil, silver, 1930-tal, Danmark, art deco, handtag och fotplatta i bakelit, svenska importstämplar, höjd 4, längd 13 cm

759965

2020-04-09