Björn Rosendal

Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BJÖRN ROSENDAL (1923-2016): "ansikte", signerad Rosendahl samt daterad 65 (66 a tergo), a tergo betitlad, blandteknik på pannå, ca 61x40 cm

759991

2020-04-19