Herrfickur i 14 k guld
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FICKUR, 14 k guld, 1900-talets försa häflt, savonett, innerlock i metall, vitemaljerad urtavla, diameter 52 mm, vikt ca 84 g, klockkedja i gulmetall
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, bucklor och slitage
759996
2020-04-09