Herrfickur i 14 k guld

Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld
Herrfickur i 14 k guld

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FICKUR, 14 k guld, 1900-talets försa häflt, savonett, innerlock i metall, vitemaljerad urtavla, diameter 52 mm, vikt ca 84 g, klockkedja i gulmetall

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, bucklor och slitage

759996

2020-04-09