Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
KANDELABER, brons samt mässing, 1800-talets mitt, 3 armad, för 4 ljus, stämpelmärkt undertill 1856, nedmonterbar i tre delar,
Bruksslitage
759997
2020-04-13