Kandelaber brons

Kandelaber brons
Kandelaber brons
Kandelaber brons
Kandelaber brons
Kandelaber brons
Kandelaber brons
Kandelaber brons
Kandelaber brons
Kandelaber brons
Kandelaber brons

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

KANDELABER, brons samt mässing, 1800-talets mitt, 3 armad, för 4 ljus, stämpelmärkt undertill 1856, nedmonterbar i tre delar,

Bruksslitage

759997

2020-04-13