Åsa davidsson

Åsa davidsson
Åsa davidsson
Åsa davidsson
Åsa davidsson
Åsa davidsson
Åsa davidsson

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ÅSA DAVIDSSON (f. 1968-): komposition med flickor, olja på pannå, monogramsignerad ÅD samt signerad a tergo Åsa Davidsson -10, ca 78x70 cm

760000

2020-04-13