Taklampa Luxus
Klubbat för:
4 000 SEK
5 000 SEK
UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, taklampa modell 3420, för Luxus, 1960-tal, stomme i mässing, 5 ljusarmar, cylinderformade kupor i plast, etikettmärkt, totalhöjd ca 160, diameter ca 65 cm
Smärre slitage, mindre stötmärken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
760006
2020-04-12