Skålar
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅLAR (8) samt ljusstakar, 1900-tal, samtliga i kolmårdsmarmor, paret ljusstakar med insatts i mässing, höjd mellan ca 2-9, största diameter 11 cm
En av de grunda skålarna med stort nagg, mindre nagg samt slitage
760013
2020-04-12