Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
SKRIN, tidigt 1900-tal, dekor med pärlemor samt mässing, svartlackerat trä, höjd ca 26, 32x25 cm, saknar nyckel samt är låst
Bruksslitage, saknar nyckel, låst
760014
2020-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här