sKRIN

sKRIN
sKRIN
sKRIN
sKRIN
sKRIN
sKRIN
sKRIN
sKRIN

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

SKRIN, tidigt 1900-tal, dekor med pärlemor samt mässing, svartlackerat trä, höjd ca 26, 32x25 cm, saknar nyckel samt är låst

Bruksslitage, saknar nyckel, låst

760014

2020-04-13