Benno Arzt akryl på duk

Benno Arzt akryl på duk
Benno Arzt akryl på duk
Benno Arzt akryl på duk
Benno Arzt akryl på duk

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

BENNO ARZT (född 1941): "Relaxing day", signerad och daterad Benno Arzt 2003, akryl på duk, ca. 79x55 cm

760021

2020-04-08