Vas

Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VAS, Kina, 1800/1900-tal, figural dekor samt med kinesiska tecken, senare sockel i trä, höjd ca 47 cm

Slitage

760028

2020-04-12