Margaretha Nordenskiöld

Margaretha Nordenskiöld
Margaretha Nordenskiöld
Margaretha Nordenskiöld
Margaretha Nordenskiöld
Margaretha Nordenskiöld
Margaretha Nordenskiöld
Margaretha Nordenskiöld
Margaretha Nordenskiöld

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARGARETHA NORDENSKIÖLD (1920-2014), "Evelinas dop", olja på duk, signerad samt daterad -84, ca 81x66 cm

760035

2020-04-16