Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖRNSKÅP, 1800-talets slut, nyrenässans, räfflade dörrar, invändigt med hyllplan, bemålat i gråvitt, höjd ca 200, djup ca 65 cm, nyckel finns

Bruksslitage, senare bemålat, stötmärken kring stomme förekommer samt färgbortfall

760056

2020-04-13