Marianne Lindberg de Geer litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARIANNE LINDBERG DE GEER, (född 1946): Komposition med kaniner, färglitografi, signerad MLDG, 213/295, bladmått 54 x 39 cm: oramad.

760063

2020-04-20