Skrivbord England
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, omkring mitten av 1900-talet, England, lösa hurtsar, stomme betsad granträ, skiva delvis beklätt med läder, präglad bård i guldfärg, mässingsbeslak, höjd 70, 136x70 cm, nyckel finns
Bruksslitage, repor kring läderskiva
760064
2020-04-13