Marcus Eek handkolorerad serigrafi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

MARCUS EEK, "Herbst", handkolorerad serigrafi, signerad och numrerad 29/45, bladmått 53 x 43 cm: oramad.

760072

2020-04-19