Carl Johan de Geer färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL JOHAN DE GEER (född 1938): "Det försämrade molnet", färglitografi, signerad CJDG och numrerad 20/295, bladmått 43 x 30 cm: oramad.

760074

2020-04-19