Helene Billgren färgetsning

Helene Billgren färgetsning
Helene Billgren färgetsning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HELENE BILLGREN (född 1952): komposition, färgetsning, signerad och numrerad 219/250, bladmått 53 x 39 cm:oramad.

760085

2020-04-20