Adam Saks färgetsning

Adam Saks färgetsning
Adam Saks färgetsning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

ADAM SAKS (född 1974): komposition, färgetsning, signerad, daterad 2015 och numrerad 15/28, bladstorlek 46 x 63 cm: oramad

760104

2020-04-19