Tidningsställ

Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TIDNINGSSTÄLL (2) 1960-tal, fanerad teak samt mässing, höjd ca 46, samt 41x30 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

760114

2020-04-13