Sideboard
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, två skåp med bakomliggande hyllplan, lådor i mitten, bemålat pärlgrått, höjd ca 83 samt 145x40 cm
Ett hyllplan saknas, ett hål uppborat i bakstycket, bruks och åldersrelaterat slitage
760122
2020-04-13