Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, två skåp med bakomliggande hyllplan, lådor i mitten, bemålat pärlgrått, höjd ca 83 samt 145x40 cm

Ett hyllplan saknas, ett hål uppborat i bakstycket, bruks och åldersrelaterat slitage

760122

2020-04-13