Julia Strömberg oljemålning

Julia Strömberg oljemålning
Julia Strömberg oljemålning
Julia Strömberg oljemålning
Julia Strömberg oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JULIA STRÖMBERG (1851-1920): landskap, olja på pannå, signerad JSM och daterad 84, 29,5 x 48 cm.

Smärre fläckar.

760123

2020-04-17