Buffé

Buffé
Buffé
Buffé
Buffé
Buffé
Buffé
Buffé
Buffé
Buffé
Buffé

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BUFFÉ, 1900-talets mitt, mahogny samt rotfanér välda sidodörrar, invändigt med hyllplan sam lådor, höjd ca 116, 164x47 cm, nyckel finns

Bruksslitage

760126

2020-04-13