Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
HERRBETJÄNT, 1950-tal, etikettmärkt Rydén, Nybro, hylla samt tre ben, betsad björk, detaljer i mässing, höjd ca 100 cm
Bruksslitage
760130
2020-04-13