Herrbetjänt

Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

HERRBETJÄNT, 1950-tal, etikettmärkt Rydén, Nybro, hylla samt tre ben, betsad björk, detaljer i mässing, höjd ca 100 cm

Bruksslitage

760130

2020-04-13