Matbord teak
2020-04-15
760132
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATBORD, 1960-tal, teakfanér, medföljer iläggsskiva, höjd ca 73, diamater ca 110, iläggskiva 60 cm, total längd ca 170 cm
Bruksslitage, nedslipat