Öronlappsfåtölj England

Öronlappsfåtölj England
Öronlappsfåtölj England
Öronlappsfåtölj England
Öronlappsfåtölj England
Öronlappsfåtölj England
Öronlappsfåtölj England
Öronlappsfåtölj England
Öronlappsfåtölj England
Öronlappsfåtölj England
Öronlappsfåtölj England
Öronlappsfåtölj England
Öronlappsfåtölj England

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, England, grön läderklädsel, djuphäftad rygg, lös sittplymå, pärlspikad, sitthöjd ca 44 cm

Brukslitage, smärre ytskador

760137

2020-04-11