Paul Osipow färgetsning

Paul Osipow färgetsning
Paul Osipow färgetsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

PAUL OSIPOW ( född 1939): komposition, färgetsning, signerad och daterad 01, 19/35, bladstorlek 27 x 39 cm: oramad.

760148

2020-04-20