Paul Osipow färgetsning

Paul Osipow färgetsning
Paul Osipow färgetsning

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

PAUL OSIPOW ( född 1939): "Dagens nyheter...Ericsson förlust!", färgetsning, signerad, daterad 01 och numrerad 19/35, bladstorlek 27 x 40 cm: oramad.

Zustandsbeschreibung

760149

2020-04-20