Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
PAUL OSIPOW ( född 1939): "Dagens nyheter...Ericsson förlust!", färgetsning, signerad, daterad 01 och numrerad 19/35, bladstorlek 27 x 40 cm: oramad.
Zustandsbeschreibung
760149
2020-04-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner