Olja 1800-tal
Closed
2020-04-09
760151
| Sold for | 1 300 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Lekande barn, signatur, olja på duk, 32x36 cm
Krackeleringar