Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

150 EUR

Utropspris

250 EUR

VITRINSKÅP, mahogany, 1900-tal, höjd 117 cm, bredd 106 cm

Åldersrelaterat slitage

760157

2020-04-09