Vitrinskåp
2020-04-09
760157
| Klubbat belopp | 150 EUR |
| Utropspris | 250 EUR |
VITRINSKÅP, mahogany, 1900-tal, höjd 117 cm, bredd 106 cm
Åldersrelaterat slitage