Klubbat för:
150 EUR
Utropspris
250 EUR
VITRINSKÅP, mahogany, 1900-tal, höjd 117 cm, bredd 106 cm
Åldersrelaterat slitage
760157
2020-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här