Ewa Rudling - Nico

Ewa Rudling - Nico
Ewa Rudling - Nico

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EWA RUDLING (född 1936): "Nico - Fontainbleau", signerad Ewa Rudling, numrerad, 2/30, c-print, ca 30x45,5 cm,
Ewa Rudling om motivet:
"NICO Fontainebleau, filminspelning: Athanor av Philippe Garrel & Michel Fournier. 1973 A3, 2/30."

Tema:
Nutida konst, ett urval

För konditionsrapport kontakta fredrik.anthony@auktionsverket.se

Oramad

760165

2020-04-12