Akvareller Japan

Akvareller Japan
Akvareller Japan
Akvareller Japan
Akvareller Japan
Akvareller Japan
Akvareller Japan
Akvareller Japan
Akvareller Japan

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AKVARELLER, Japan, 1960-tal, förlagor för sidenvävar för kimonos, 3 st inramade samt ett antal lösa i rulle, inramade ark ca 61-79x32 cm

Inköpta i Kyoto

760183

2020-04-09