Store Heddinge Møbelfabrik

Store Heddinge Møbelfabrik
Store Heddinge Møbelfabrik
Store Heddinge Møbelfabrik
Store Heddinge Møbelfabrik
Store Heddinge Møbelfabrik
Store Heddinge Møbelfabrik
Store Heddinge Møbelfabrik
Store Heddinge Møbelfabrik

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, nr 841, märkta "Store Heddinge", 1960-tal, massiv teak, sitsar och ryggar klädda med läder, etikettmärkt, sitshöjd ca 45 cm

Bruksslitage, ställvis något hårdare

760188

2020-04-09