Sybord Karl Johan-stil

Sybord Karl Johan-stil
Sybord Karl Johan-stil
Sybord Karl Johan-stil
Sybord Karl Johan-stil
Sybord Karl Johan-stil
Sybord Karl Johan-stil
Sybord Karl Johan-stil
Sybord Karl Johan-stil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, 1900-tal, Karl Johan-stil, fanérat i mahogny, lyrfot, med inredning, svarvad dragknopp, höjd ca 75, 52x38 cm

Ytskador, nyckel och nyckelbussning saknas

760198

2020-04-09