Byrå sengustavianskt
Klubbat för:
5 600 SEK
5 000 SEK
BYRÅ, sengustavianskt, fanerad med alrot och alm, delvis förgylld beslag av mässing, snedställda hörn, avsmalnande ben med fothylsor av mässing,
höjd 81, 101 x 53 cm
Nyckel och en fothylsa saknas, smärre fanerskador och lagningar, nyckelskyltar ej ursprungliga
760203
2020-04-13