Byrå sengustavianskt

Byrå sengustavianskt
Byrå sengustavianskt
Byrå sengustavianskt
Byrå sengustavianskt
Byrå sengustavianskt
Byrå sengustavianskt
Byrå sengustavianskt
Byrå sengustavianskt
Byrå sengustavianskt
Byrå sengustavianskt
Byrå sengustavianskt
Byrå sengustavianskt
Byrå sengustavianskt
Byrå sengustavianskt
Byrå sengustavianskt
Byrå sengustavianskt

Klubbat för:

5 600 SEK

5 000 SEK

BYRÅ, sengustavianskt, fanerad med alrot och alm, delvis förgylld beslag av mässing, snedställda hörn, avsmalnande ben med fothylsor av mässing,
höjd 81, 101 x 53 cm

Nyckel och en fothylsa saknas, smärre fanerskador och lagningar, nyckelskyltar ej ursprungliga

760203

2020-04-13