Matsalamöblemang Hepplewhite-stil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSALSMÖBLEMANG, Hepplewhite-stil, betsad mahogny samt bok, bestående av tvådelat matbord på centralpelare med två iläggsskivor, höjd 72,5, 170 - 270 x 90 cm, samt 6 stolar med textilklädda sitsar, höjd ca 90 sitthöjd 45 cm

Bruksslitage, vissa repor och märken förekommer

760211

2020-04-15