Gunnar Haller akrylmålning

Gunnar Haller akrylmålning
Gunnar Haller akrylmålning
Gunnar Haller akrylmålning
Gunnar Haller akrylmålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR HALLER (född 1954) "Caesars palace II", signerad samt daterad 09, ca 36x36 cm

760219

2020-04-13