Berti lIndgren oljemålning

Berti lIndgren oljemålning
Berti lIndgren oljemålning
Berti lIndgren oljemålning
Berti lIndgren oljemålning
Berti lIndgren oljemålning
Berti lIndgren oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL LINDGREN, Bertil (född 1929): Motiv skeppet af Chapman, signerad sam t daterad 94, olja på duk, ca 51x78 cm

760224

2020-04-13