Andreas och Esaias Poggats samekniv

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANDREAS och ESAIAS POGGATS, samekniv, skaftet signerad med monogram AP, handsmitt blad stämplat EP, skaft i renhorn, slida i graverat renhorn och läder, längd 22 cm

Skador: Smärre slitage

760269

2020-04-09