Andreas och Esaias Poggats samekniv
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANDREAS och ESAIAS POGGATS, samekniv, skaftet signerad med monogram AP, handsmitt blad stämplat EP, skaft i renhorn, slida i graverat renhorn och läder, längd 22 cm
Skador: Smärre slitage
760269
2020-04-09