Carl Magnus 4 färglitografier
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CARL MAGNUS (född 1943): (4) Geometrisk komposition, färglitografier, signerade Carl Magnus, ea-upplaga, daterade -78, bildyta ca 54 x 74 cm
Skador: 1 glas med spricka, en saknar glas, gulnade blad
760274
2020-04-09