Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
FAT, fajans, Holland, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, diameter ca 36 cm
Zustandsbeschreibung
Nagg, spricka
760279
2020-04-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner