Bengt Orup 4 litografier

Bengt Orup 4 litografier
Bengt Orup 4 litografier
Bengt Orup 4 litografier
Bengt Orup 4 litografier
Bengt Orup 4 litografier
Bengt Orup 4 litografier

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BENGT ORUP (1916-1996), 4 st färglitografier, signerade, samtliga nr 78/200, ca 22x26 cm

760280

2020-04-09