Erik Buch stolar Ørum Møbelfabrik
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIK BUCH, 1 par, stolar, teak, sistarna klädda med svart läderimitation, brännstämplade, Ørum Møbelfabrik, Danmark, 1950/1960-tal.
Bruksslitage, fläckar, klädsel med skador, pluggar för att dölja skruvar saknas.
760299
2020-04-24