Erik Buch stolar Ørum Møbelfabrik

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK BUCH, 1 par, stolar, teak, sistarna klädda med svart läderimitation, brännstämplade, Ørum Møbelfabrik, Danmark, 1950/1960-tal.

Bruksslitage, fläckar, klädsel med skador, pluggar för att dölja skruvar saknas.

760299

2020-04-24